MADakademi Buluşmaları 2021: Kuşbakışı, El Yazısı Kent

, , ,

MADakademi Buluşmaları, Mekanda Adalet Derneği’nin iki farklı yayınının tanıtım etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Gazeteci, yazar Pınar Öğünç’ün her ikisinin de editörlüğünü üstlendiği beyond.istanbulMekânda Adalet ve Edebiyat” sayısı ile on iki yazarın bugünden kent manzaralarını kaleme aldığı Olmayan Kent Kartpostalları adlı öykü kitabı okuyucuyla buluşuyor. Yer alan bazı yazarların da katılımıyla 4 Aralık 2021 Cumartesi günü saat 17.00’de Postane’de Pınar Öğünç moderatörlüğünde gerçekleştirilecek “Kuşbakışı, El Yazısı Kent” başlıklı etkinlikte beyond.istanbul sayısı yazarlarından Ahmet Ergenç ile Ayşe Çavdar bir konuşma gerçekleştirecekler. Ziyaretçiler söz konusu yayınları Postane Dükkân’dan edinebilecekler. 

Etkinlik mekânda bulunamayanlar için eşzamanlı olarak çevrimiçi de yayınlanacak. Postane’deki etkinliğe kayıt olmak için aşağıdaki butona tıklayarak formu doldurunuz. Kayıt yaptırmayan ziyaretçiler mekâna alınmayacaktır.

Etkinlik günü, aşı kartınız veya 48 saat öncesinden alınmış negatif PCR sonucunuz talep edilecektir. Etkinlik boyunca Covid-19 önlemlerine dikkat edilecektir ve sosyal mesafe korunacaktır.

Not:Etkinlikte işaret dili tercümesi yapılacaktır.