MAD Yılbaşı Çekilişi 2023-2024

MAD Yılbaşı Çekilişi 2023➔24

Mekanda Adalet Derneği ekibi olarak tüm takipçilerimizin yeni yılını kutlar, daha adil, daha ‘beraber’ ve daha keyifle geçirebileceğimiz umut dolu bir sene dileriz! 

Bu sene, yeni yılın gelişini kutlamak için bir yılbaşı çekilişi düzenliyoruz. Çekilişimizde, kazanan 3 kişiye MAD yayınlarından bir seçki hediye ediyoruz:

  • beyond.istanbul #14: ”mekanda adalet ve kent tarımı”
  • beyond.istanbul #13: ”mekanda adalet ve iklim krizi”
  • ”Olmayan Kent Kartpostalları” Öykü Kitabı
  • MAD Kartpostalları

Çekiliş için son katılım tarihi: 29 Aralık, Cuma, 23:59
Kazananları 30 Aralık, Cumartesi günü sosyal medya kanallarımızda duyuracağız.

Çekilişe katılmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Çekiliş nasıl gerçekleşecek?

Çekilişe katılmak için takipçilerimizden yukarıda bağlantısı yer alan formu, 29 Aralık Cuma, 23:59’a kadar doldurmalarını rica ediyoruz. Formda iki bilgi isteniyor: İsim ve E-Posta Adresi. İsminizi çekilişi yapmak ve sosyal medyada duyurmak için, e-posta adresinizi ise hediyelerin teslimatını gerçekleştirmek üzere sizinle iletişim kurmak için kullanacağız.

Formda paylaşılan isimler, çekiliş sona erdiğinde toplu olarak tesadüfi isim seçen bir programa eklenecek. Bu program, eklenen isimler arasından 3 kişi belirleyecek. Bu 3 kişiyi 30 Aralık, Cumartesi günü sosyal medya kanallarımızda duyuracağız.

Yeni yılın ilk haftasında ise bu isimlerle e-posta yoluyla iletişime geçeceğiz. Kazananlardan adres bilgilerini rica ederek hediyeleri kargo yoluyla ileteceğiz. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak hediyeleri ofisimizden de alabilirsiniz.

Not: Hediyeleri sadece yurtiçindeki adreslere yollayabiliyoruz. Yurtdışında ikamet eden takipçilerimizin hediyeleri teslim alabilecekleri yurtiçi bir adres belirtmelerini veya kendi sağlayacakları teslimat yöntemi ile ilgili bizi bilgilendirmelerini rica ederiz.